Naujas rolinis saitas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naujas rolinis saitas

Regintis tik wwf arba wwe wrestleriu vardais
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Ashley Massaro
Smackdown
Ashley Massaro


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2008-02-10
Miestas : Sunny Spain

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimeSk. 02 10, 2008 9:43 pm

*****************************
Edita iš Gargždų. Man 18 metų. Smile
*Bendravimas
Esu nuoširdi,niekada nelinkiu blogo kitam,bet,kai man atsuka nugarą,tada būnu ne savimi...dėja...bet...kai pasakau savo nuomone,ją visada ginu,nes savo nuomone visada turiu ir ją pasakau,bet kartais,gal kai kurie žmonės to nelabai supranta...bet čia jau jų bėdos,tie kurie mane pažįsta realiai ,žino,kokia ta Edita. Smile
Esu judri mergaitė Very Happy , iš pirmo žvilgsnio,pasirodanti rami,bet...
per koncertus,tai Oi.. Very Happy ... iškart žmonėm neatsiskleidžiu,kai realybėje susitinkama,bet būna tokiu žmonių,kurie randa mane,o aš juos,tada per tel. galime kalbėtis,kartu verkti... Smile
*Pomėgiai
Labai mėgstu bendrauti su žmonėmis, kurie galvoja ką sako,o ne padlaižiauja Smile
Labiausiai mėgstu klausytis muzikos, žalią, mėlyna, juodą, baltą ir orandžinę spalvas, kondensuota pieną, na kartais kai aplanko "mūza" papiešiu, apsimesti, kad nieko nesuprantu ir nieko nežinau ir žinoma būti su draugais Very Happy
Dar va kaip pastebėjot jau labai dievinu ir myliu EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas N040 EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas N040 EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas N040 grupę D'Nash, šeip jie visi man patinka, bet labiausiai tai Basty.
Didžiausia gyvenime svajonė gyventi Ispanijoj, gerai mokėti kalbėt ispaniškai ir nuvaryt į D'Nash koncertą EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas B025 EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas R030
Negaliu pakęsti pirmadienių, šalčio, chemijos, vedarų Smile
*Trumpai:
Skype~Drauguzea
MSN~drauguzea@live.com
Gyvenamoji vieta~Gargždai
Gimimo data~ 1989 11 19
Zodiakas~Skorpionas
Plaukų spalva~Dažyta blondinė Very Happy Very Happy Very Happy
Akių spalva~Žalsvai mėlyna
-----------------
Tai tiek apie mane;)Jei kas domina klauskit EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas B025
Atgal į viršų Go down
http://naughtynashgirls.forumotion.com
Randy Orton
Valdzia Rankose
Randy Orton


Pranešimų skaičius : 327
Join date : 2008-01-27

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimeSk. 02 10, 2008 9:45 pm

Sveika atvykus prie draugu good friends
Atgal į viršų Go down
Ashley Massaro
Smackdown
Ashley Massaro


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2008-02-10
Miestas : Sunny Spain

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimeSk. 02 10, 2008 9:45 pm

Visai nedaug
Atgal į viršų Go down
http://naughtynashgirls.forumotion.com
Randy Orton
Valdzia Rankose
Randy Orton


Pranešimų skaičius : 327
Join date : 2008-01-27

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimeSk. 02 10, 2008 9:48 pm

Na saitas naujas
Atgal į viršų Go down
Ashley Massaro
Smackdown
Ashley Massaro


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2008-02-10
Miestas : Sunny Spain

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimeSk. 02 10, 2008 9:54 pm

Žinau, ateity tikėkimės bus daugiau
Atgal į viršų Go down
http://naughtynashgirls.forumotion.com
Chris Jericho
Valdzia Rankose
Chris Jericho


Pranešimų skaičius : 427
Join date : 2008-01-26

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimeSk. 02 10, 2008 9:59 pm

Sveika ir as tikiuos kad bus daugiau peilis galvoj
Atgal į viršų Go down
https://wwe-wwf.forumlt.com
Shawn Michaels
RAW
Shawn Michaels


Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2008-02-07
Age : 29
Miestas : San Antonio, Texas

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimePir. 02 11, 2008 12:58 am

sveika atvykus
Atgal į viršų Go down
Ashley Massaro
Smackdown
Ashley Massaro


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2008-02-10
Miestas : Sunny Spain

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimePir. 02 11, 2008 6:14 pm

Sveiki
Atgal į viršų Go down
http://naughtynashgirls.forumotion.com
Randy Orton
Valdzia Rankose
Randy Orton


Pranešimų skaičius : 327
Join date : 2008-01-27

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimeAntr. 02 12, 2008 7:50 pm

Ashley gal pazysti kokiu zmoniu jai pazysti pakviesk y sita foruma bet kad butu Divos nes truksta Divu
Atgal į viršų Go down
Ashley Massaro
Smackdown
Ashley Massaro


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2008-02-10
Miestas : Sunny Spain

EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitimeAntr. 02 12, 2008 10:17 pm

Žmonių tai aš pažįstu bet va joms patinka ne WWE
Atgal į viršų Go down
http://naughtynashgirls.forumotion.com
Sponsored content





EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas   EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
EditaPO juodos nakties visada nušvinta auksinis saulės rytas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Naujas rolinis saitas :: Off Topic :: Nariu Anketos-
Pereiti į: